Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików COOKIES. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Klamry korekcyjne na wrastające paznokcie

Klamry ortonyksyjne, inaczej zwane korekcyjne na wrastające paznokcie, to profesjonalne klamry renomowanych niemieckich producentów.
Obecnie na rynku dostępnych jest kilka rodzajów klamer, począwszy od plastikowych, a skończywszy na drutowych. Mam uprawnienia do zakładania klamer metalowych jak i drutowych! Jaka klamra zostanie założona, zależy przede wszystkim od schorzenia, stopnia zaawansowania oraz samego paznokcia, co najlepiej ocenić już przy indywidualnym spotkaniu, na którym również poinformuję pacjenta jak długo leczenie paznokcia potrwa.
Założenie jest praktycznie bezbolesne, większość Klientów odczuwa natychmiastową ulgę zaraz po zabiegu. Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od wyboru właściwej klamry.


Pedicure Kosmetyczny i Medyczny (Leczniczy)

Nie należy zapominać o tym, że stopy wymagają takiej samej techniki stylizacji, co dłonie, czasem trzeba nadlewać brakujący kawałek paznokcia. Czas żelowania paznokci u stóp to ok. 30-60 minut.

Wykonuję również Pedicure Kosmetyczny stóp - stosuję tutaj profesjonalne produkty renomowych firm na świecie, tym samym gwarantując Klientom komfort jak i zadowalający efekt końcowy miękkich i dobrze odżywionych stóp. Dodam również, że zabieg pedicure dobrze relaksuje po ciężkim dniu :-)

Moim Klientom oferuję także Pedicure Medyczny, który skierowany jest głównie do Pań i Panów z problemami takimi jak:
- modzele (w tym także hiperkeratoza, nadmierne gromadzenie się skóry w danym obszarze, potocznie żółte stwardnienia na spodzie stopy),
- nagniotki,
- odciski (tworzą się głównie w miejscach narażonych na ucisk obuwia, dają dyskomfort podczas chodzenia, czasem nawet uniemożliwiają chodzenie),
- wrastające paznokcie (często spowodowane złym doborem obuwia, bądź stylem życia, np. piłkarze),
- onychogryfoza (grube, żółte, nierzadko zniekształcone paznokcie),
- grzybica paznokci,
- zespół pękających pięt
oraz wiele innych skorzeń stóp.

Pedicure Kosmetyczny i Medyczny wykonywany jest przy pomocy frezarki oraz odpowiednich narzędzi do wykonywania tego typu zabiegu.
Z uwagi na fakt, że większość dolegliwości same w sobie przeszkadzają Klientowi w normalnym funkcjonowaniu, staram się, aby każda usługa była wykonana jak najbardziej delikatnie. Dobór odpowiednich frezów (ewentualnie odpowiednich klamer w przypadku wrastających paznokci) oraz kosmetyków gwarantuje szybką ulgę, przy czym staram się również zachować estetykę wykonania, tak aby paznokcie, nawet te w przebiegu grzybicy wyglądały dobrze. Usługa ta może być wykonywana na dzieciach jak i osobach w bardzo podeszłym wieku, gdzie choroby paznokci są bardzo częstym zjawiskiem.

Jesteś 389877 gościem

Tipsy, Rzęsy, Paznokcie, Opalanie natryskowe, Hybryda, Podolog, Rybnik, Katowice, Zabrze, Knurów, Gliwice, Racibórz

Ostatnia aktualizacja: 26 kwiecień 2019r.
All Rights Reserved © 2010-2018