Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików COOKIES. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Zdrowe Opalanie Natryskowe firmy Fake Bake oraz Glam Tan

Oferta skierowana jest dla Pań i Panów w każdym wieku, którzy potrzebują uzyskać piękną i zdrową opaleniznę natychmiast.
W swojej ofercie proponuję Klientom opalanie płynami firmy Fake Bake oraz Glam Tan. Są to najlepsze płyny na rynku. Produkty Fake Bake używane są przez najlepszych stylistów i salony kosmetyczne w USA oraz Wielkiej Brytani. New York Times ogłosił ją najlepszą firmą specjalizującą się w kosmetykach samoopalających. Natomiast produkty firmy Glam Tan są równie dobre, lecz producent pochodzi z naszej zachodzniej granicy - Niemiec. Jakość obydwu jest porównywalna.
Opalanie natryskowe airbrush jest bezpieczne, zdrowe i wygodne w stosowaniu. Produkty, które stosuję są oryginalne i świeże oraz dają równomierną, zdrową opaleniznę, bez pomarańczowego koloru ani smug. Nie zawierają sztucznych barwników, parabenów ani alkoholu, dlatego są bezpieczne dla każdego z nas, nawet dla kobiet w ciąży, osób po operacjach, z bliznami, czy bielactwem.

Efekt utrzymuje się na ciele około 7-14 dni.


Opalanie natryskowe rybnikUsługę można wykonywać w domu Klienta, ponieważ sam zabieg odbywa się w przenośnym namiocie, który zabezpiecza powierzchnie przed zabrudzeniem. Opalanie natryskowe jest odpowiednie dla każdej karnacji, jest również alternatywą dla osób, które marzą o pięknej opaleniźnie, a nie mogą przebywać na słońcu z powodów zdrowotnych lub braku czasu.

W ofercie jest kilka odcieni płynów, tak więc każdy może uzyskać opaleniznę taką jak sobie życzy - od delikatnej po ciemnobrązową.

fake bake rybnik

Opalanie natryskowe rybnik


Opalanie natryskowe rybnik


Opalanie natryskowe rybnik


Opalanie natryskowe rybnik


PRZED ZABIEGIEM
Weź prysznic, zmyj makijaż, zrób peeling całego ciała. Skóra powinna być pozbawiona jakiegokolwiek środka nawilżającego, balsamu, perfum, dezodorantu. Wosk, depilacja, golenie oraz wszelkie zabiegi kosmetyczne powinny być wykonane 24h przed opalaniem. Jeżeli planujesz zabieg manicure lub pedicure - należy go wykonać przed zabiegiem opalania lub minimum 8 godzin po zabiegu.

REAL FOTO (więcej znajdziecie Państwo w galerii):
Opalanie natryskowe rybnik


Opalanie natryskowe rybnik


!!!JEST MOŻLIWOŚĆ SZKOLENIA ORAZ ZAKUPU PRODUKTÓW FIRMY GLAM TAN!!!

Zachęcam do skorzystania z usługi!
Tel. 503-503-120

Jesteś 389871 gościem

Tipsy, Rzęsy, Paznokcie, Opalanie natryskowe, Hybryda, Podolog, Rybnik, Katowice, Zabrze, Knurów, Gliwice, Racibórz

Ostatnia aktualizacja: 26 kwiecień 2019r.
All Rights Reserved © 2010-2018