Przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików COOKIES. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Manicure hybrydowy CND Shellac

Shellac UV firmy CND

Shellac Rybnik Gliwice Bytom


Dla pań, które nie tolerują żelu w jakiejkolwiek postaci na swoich paznokciach, proponuję manicure hybrydowy oryginalnymi lakierami Shellac. Są to tzw. lakiero-żele, które nakładamy na płytkę paznokcia tak samo jak zwykły lakier, z tą różnicą, że dodatkowo utwardzamy w lampie UV, a także trwałość takiego lakieru to 2 tygodnie (u Pań, które mają twarde paznokcie nawet 4 tygodnie!). Shellac można z powodzeniem stosować również na paznokciach u stóp (utrzymuje się do momentu, aż paznokieć odrośnie). Kolor charakteryzuje się wysokim połyskiem i usuwa się go bez moczenia, piłowania i drylowania.
Jest to bardzo dobra alternatywa dla Pań malujacych na codzień paznokcie tylko lakierem.
Kolory są hipoalergiczne, nie zawierają formaldehydu, toluenu i DBP. Shellac został wypuszczony w kilkunastu odcieniach, różowych do French Manicure, czerwieni do nasyconych, ciemnych kolorów. Formuła jest cienka i elastyczna jak lakier do paznokci, czyli nie tylko wygląda naturalnie, ale zapewnia mocną ochronę przed łuszczeniem pozostawiając lustrzany połysk, nawet podczas rygorystycznego działania.
Patent opracowany z postaci rozpuszczalników, monomerów i polimerów, który nakłada się jak lakier, a nosi się jak żel i usuwa w ciągu kilku minut.

Shellac nie wywołuje alergii i nie zawiera formaldehydu, toluenu i DBP!Do wyboru mam wszystkie kolory (ponad 70)!

Manicure hybrydowy Rybnik

Manicure hybrydowy Rybnik

Manicure hybrydowy Rybnik

Manicure hybrydowy Rybnik

kolory wiosna/lato 2013:

Manicure hybrydowy Rybnik

Manicure hybrydowy Rybnik

najnowsze kolory sezon wiosna/lato 2014:

shellac hybrydowy Rybnik

shellac hybrydowy Rybnik

shellac hybrydowy RybnikZachęcam do skorzystania z usługi!
Tel. 503-503-120

Jesteś 389872 gościem

Tipsy, Rzęsy, Paznokcie, Opalanie natryskowe, Hybryda, Podolog, Rybnik, Katowice, Zabrze, Knurów, Gliwice, Racibórz

Ostatnia aktualizacja: 26 kwiecień 2019r.
All Rights Reserved © 2010-2018